Kablosuz Güç Çözümleri


TI’ın Kablosuz Güç Çözümleri ile  Giyilebilir cihazlar ,endüstriyel  ,otomotiv ve akıllı  uygulamalarınız da kullanıcı deneyimini artırarak sistem avantajı sağlayabilirsiniz.

Ek bir bileşene ihtiyaç duymadan boyutu ve maliyeti düşürmek için ,geniş bir yelpazede çözümler sunan TI Kablosuz Güç çözümleri ile ilgili tüm detaylar bu Webinarda!

 

Speakers

  • Mete Yasan, Empa Elektronik’te uygulama mühendisi olarak çalışmaktadır. Başkent Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünden 2008’de mezun olmuştur. 2014’te Elektronik Mühendisliği yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 6 yıldan uzun süredir Empa Elektronik’e bağlı olarak, Ankara’da görev yapmaktadır. Şu anda TI sayısal ve analog ürün gruplarından sorumlu olarak çalışmaktadır.
  • Oğuzhan Demirci 2014 yılından beri Empa elektronikte uygulama mühendisi olarak çalışmaktadır. Universite eğitimini Girne Amerikan üniversitesi Elektrik elektronik mühendisliği fakültesinde tamamlamıştır. Yüksek lisansını  Mid sweden üniversitesi   Elektronik tasarım bölümünde tamamlamış ve 1 yıldan fazla güç elektroniği üzerine çalışmıştır.  Şu anda TI sayısal ve analog gruplarından sorumlu olarak çalışmaktadır.


 


Related


Simplify Data Analytics for City Fleet Management

Making use of the massive data available from modern fleets can be a challenge. When on-board computers come with built-in cloud smarts, fleet management is much easier. Read this white paper t...